Już kolejny raz łowisko Koła PZW Słomniki w Januszowicach gościło reprezentacje juniorów i kadetów Okręgu PZW w Krakowie na zawodach cyklu GP. Pogoda wyjątkowo dopisała, a osiemnastka zawodniczek i zawodników miało okazję połowić na rybnym i przyjaznym akwenie. Przygotowane stanowiska oferowały bardzo dobry dostęp do wody, a liczne i regularne brania pozwoliły na osiagnięcie wartościowych wyników. Po raz kolejny gościny zawodnikom i opiekunom udzielili na swej posesji Państwo Justyna i Sylwester Warchołowie, za co w imieniu organizatorów, dzieci i osób im towarzyszącym składamy najserdeczniejsze podziękowania...Bo ilu właścicieli wypilęgnowanych i zadbanych siedlisk rekreacyjnych byłoby chętnych przyjąć grupę kilkudziesięciu osób u siebie? Państwo Warchołowie nie mają z tym żadnego problemu. Taka bezinteresowana postawa może tylko stanowić budujący przykład dla innych.
Podczas trwającej 3 godziny tury zawodów ich uczestnicy złowili łącznie 93,102 kg ryb różnych gatunków. Z ramienia ZO zawody prowadził Wiceprezes ZO d/s Młodzieży kol. Jerzy Konieczka. Piętnastce kadetów i trójce juniorów towarzyszyła spora grupa osób towarzyszących, wśród których byli trenerzy i opiekunowie.
Dziękujemy naszym młodym Koleżankom i Kolegom za przybycie i sportową walkę zakończoną wartościowymi wynikami, a trenerom i najbliższym zawodników za opiekę nad nimi. Zapraszamy na następne zawody.