Nasze łowisko od lat dostarcza niesamowitych emocji łowcom okazowych ryb.Tutejsze sumy, karpie, amury, czy sandacze zapewniają wędkarzom potężną dawkę adrenaliny. Oczywiście, czy to przez skromność czy z innych powodów, wiele przypadków złowienia takich ryb nie jest zgłaszana. Ale i te, które w zakładkach Okazy prezentujemy pokazują prawdziwe skarby naszego łowiska...A co by było, gdyby nie górne wymiary ochronne?
Piękności...
dav
dav
Najdroższy karp koi na świecie został sprzedany za 1,8 mln dolarów – mowa o biało-czerwonym karpiu koi odmiany kohaku, który został wyhodowany w Japonii.
Zimny i kapryśny początek maja przynosi piękne rybki. Czyżby to zwiastun pomyślnego sezonu?
Czerwiec...Taki tam karpik Adama i świetna samica sandacza Tomasza Czyżewskiego, która przekroczyła 1 m długości i ponad 10 kg wagi. Zębaczka pokusiła się na "trupka" uklejki podanej z dna. Gratulujemy.
...To już lato
I w dzień, i w nocy żadne potężne branie Wojtka nie zaskoczy...
A ten (Leszek) to prawdziwie zawzięty na okazy...
Kolejny sandacz plus 10 tym razem u Jakuba Molgi.
Waldek Gajda zaczął skromnie, ale co się stało z 8 na 9 lipca!!! "Skromne 21,480 kg musi budzić respekt! Kolego Pajerski...Co Ty na to? Chyba tak tego nie zostawisz?
Kol. Lesław Polak z karpiem 21,30 kg i ponad 125 cm sandaczem wszedł do elitrnego klubu łowców prawdziwych okazów. Gratulujemy!!!
...A mówią,że piątek, to zły początek. To właśnie w piątek, tuż po powrocie z urlopu, Piotrek Przecherski wyhaczył tę piękną 14-stkę. Gratulujemy i czekamy na następne okazy.
Jak zwykle skromny Leszek nie podał wymiarów. Wieśc niesie, że było powyżej 20-stki (?). Podobno Franek mu je nagania.
Roman "przytulił" skromne 21 kg sięgając po swój PB. Gratulacje i do roboty...Perzecież jeszcze większe pływają i czekają...
Karpie 15,300, 15,700 i 12,800 kg, to "urobek Grzegorza z IV Zasiadki Karpiowej.
Przygotowując się i trenując pod okiem taty Tomka Mrugalskiego jego 10 letni syn Wiktor samodzielnie i z dużym doświadczeniem złowił pięknego karpia. Ten wspaniały okaz mierzył aż 87 cm i ważył ponad 14 kg. Wiktor z powodzeniem rozwija swoja wędkarską pasję i łowi regularnie ryby różnych gatunków. Gratulujemy mu tego wspaniałego sukcesu i życzymy dalszych oraz powodzenia na niedzielnych zawodach o Puchar Prezesa Koła PZW Słomniki.
Jeszcze jeden ładny, choć mniejszy, karp z tego samego dnia.